Zając ugasił Płomień

• autor: admin, 2014-05-07 09:18

Huragan Przedbórz - Płomień Zagorzyce 3-0 (2-0)

Bramki dla Huraganu:

Zając 5', 78', Kożuchowski 30'

więcej w rozwinięciu

W ramach XVII kolejki Huragan podejmował na własnym obiekcie drużynę Płomienia Zagorzyce. Nasi piłkarze chcieli zrewanżować się za jesienną porażkę w Zagorzycach, aż 4-0 i z pewnością im się to dziś udało. Już pierwsza akcja Huraganu została zamieniona na gola. Prostopadłe podanie ze środka pola od Łukasza Kożuchowskiego wykorzystał Konrad Zając, który znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem przyjezdnych i wykorzystał swoją sytuację bezbłędnie. Kilka minut później ten sam zawodnik mógł podwyższyć na 2-0 ale minimalnie się pomylił. Podawał, asystował, w końcu sam strzelił, mowa tu oczywiście o Łukaszu Kożuchowskim, który trafił pięknego gola "zdejmując pajęczynę" z okienka bramki strzeżonej przez kapitana przyjezdnych Fularza. W końcówce pierwszej połowy goście stworzyli dwie dobre sytuacje aby strzelić bramkę kontaktową ale ostatecznie brakło im precyzji.

Druga połowa bardzo podobna do pierwszej. Na boisku zdecydowanie przeważali gospodarze, a akcje Płomienia nie miały ani ładu ani składu. Piłkarze Huraganu dominowali no boisku i udokumentowali to trzecim golem, a drugim trafieniem Konrada Zająca, który tego dnia rozegrał bardzo dobre zawody.

Niestety goście nie mogli pogodzić się z dotkliwą porażką i po meczu miała miejsce konfrontacja. Prośba do Pana Fularza i reszty grajków z Zagorzyc. Panowie musicie nauczyć się pokornie przegrywać, dziś byliście zdecydowanie słabsi i zasłużenie przegraliście. To że tydzień temu wygraliście z Progresem w Kawęczynie to nie znaczy, że w Przedborzu czekał was będzie łatwy spacerek z Huraganem. Trochę pokory by wam się przydało następnym razem.

Niestety przyjezdni nic nie wskurali weryfikacją i musieli wracać do domu na tarczy. Te 3 punkty dużo nam dały w walce o utrzymanie w A klasie, dzięki nim zanotowaliśmy nieznaczny awans w tabeli z 8 na 6 lokatę. Wielkie podziękowania za wspaniały doping dla naszych wiernych kibiców, którzy co tydzień podążają za Huraganem, oby tak dalej Panowie. A już w niedzielę bardzo ciężkie spotkanie przed naszymi zawodnikami. W Kawęczynie sprawdzimy formę aktualnego lidera rozgrywek. Początek spotkania o godzinie 14.

autor: ~Zagorzyce 2014-05-12 09:04:39

avatar Wszystko się zgadza w opisie:) Ale zapomnieliście w opisie podziękować jeszcze sędziemu za te jaja które wyprawiał na boisku! Znachor piłki nożnej:) Artysta który gwiżdże rzuty wolne za okrzyk "moja" rzecz jasna w jedną stronę tylko :) Puszcza 3m spalone :) Za złapanie prostopadłej piłki ręką która wędrowała na czystą pozycje do naszego napastnika winowajca dostaje żółtą kartkę hahahaha. A przy weryfikacji jeden z "sędziów" skacze do naszych zawodników jak by miał ochotę się sprawdzić było pięknym podsumowaniem umiejętności tego pseudo "sędziego". Dziękuje za uwagę.

autor: ~Przedbórz 2014-05-12 09:51:37

avatar Tak sie składa że trojka sędziowska która wczoraj prowadziła mecz dzień wczesniej w sobotę sędziowali derby III ligi pomiędzy JKSem Jarosław a Polonią Przemysl a tydzien wczesniej gwizdali Stali Rzeszow także nie byli to sędziowie z pierwszej łapanki. Tak tak panowie teraz jak przegraliście to nic wam innego nie pozostało jak zwalić winę na sędziego, który rzekomo miałby gwizdać wszystko dla Huraganu.

autor: ~Zagorzyce 2014-05-12 11:45:31

avatar Czytaj ze zrozumieniem :) Napisałem że w opisie się wszystko zgadza tylko brak podziękowań dla sędziów. Graliście lepiej i z gry zasłużyliście na zwycięstwo ale to nie zmienia faktu że gdyby nie sędziowie to mecz mógł by potoczyć się inaczej. Skoro to byli tak doświadczeni i obcykani sędziowie to ja się pytam dlaczego nie znają zasad??? Nawet przy konfrontacji gdyby znali zasady to sprawdzili by tylko 2 waszych zawodników którzy weszli w 2 połowie bo nie mieliśmy prawa sprawdzać całej jedynastki zgłaszając konfrontacje podczas końcówki meczu :) I próba konfrontacji w szatni coś pięknego! To tylko pokazuje jak niski poziom jest sędziowania w Polsce skoro tacy pseudo sędziowie gwiżdzą po III lidze nie znając zasad! hahaha

autor: ~anonim 2014-05-12 12:27:01

avatar Akurat co do całej 11 to jest prawo sprawdzania to zależy od kapitana jeśli podał numery zawodników to wtedy ci zawodnicy są sprawdzani a jeśli nie to całą jedenastka